BEET Intermediair - werving, selectie en detachering van Marketing, Communicatie en Sales professionals vacatures functie baan

ZOEK JE RUIMTE OM TE GROEIEN?

NIEUWS

22-03-2010

Aantal vrouwelijke top-marketeers neemt niet toe

Het aantal marketingvrouwen aan de top (17%) neemt nog niet toe. Maar het percentage is wel beter dan de algemene markt. En vrouwen aan de marketingtop zijn aanmerkelijk jonger dan hun mannelijke collega's.

Het aantal marketingvrouwen aan de top (17%) neemt nog niet toe. Maar het percentage is wel beter dan op de algemene markt. En vrouwen aan de marketingtop zijn aanmerkelijk jonger dan hun mannelijke collega's.Dit blijkt uit de trendanalyse van de Hay Group. Naarmate de functiezwaarte toeneemt, neemt het aantal vrouwen in marketingfuncties drastisch af in vergelijking met hun mannelijke collega's.
Uit de cijfers blijkt dat parttime werken gemeengoed is geworden, ook op de hogere functieniveaus binnen marketing. Over de hele linie werkt een kwart van de mannelijke en vrouwelijke medewerkers in parttime dienstverband.